O firmie LCC

Lufthansa City Center International to jedna z największych międzynarodowych sieci agencji turystycznych.
Jest reprezentowana w 84 krajach przez ponad 630 biur funkcjonujących na zasadzie franszyzy i pod auspicjami Lufthansy jako globalny związek niezależnych ekonomicznie przesiębiorstw zapewniających klientom elastyczność i komptetencje na najwyższym poziomie.

Od chwili powstania w 1991 r. Lufthansa City Center jest jedną z najszybciej rozwijających się światowych sieci agencji turystycznych. Kluczem do jej sukcesu okazała się koncepcja franszyzy będąca idealną odpowiedzią na zmiany wynikające z postępującej globalizacji i koncentracji rynku.

Globalny obrót generowany przez sieć LCC przekracza poziom 5 miliardów EUR. Wszystkie biura LCC na świecie zapewniają zarówno klientowi indywidualnemu, jak i korporacyjnemu, ujednolicony na międzynarodowym poziomie, wysoki poziom usług. Dzięki temu każde biuro LCC może zaoferować klientowi globalnie dostępne usługi dając mu jednocześnie komfort skorzystania z oferty przygotowanej przez specjalistów najlepiej znających lokalny rynek. Szczycimy się tym, że jesteśmy w stanie zrozumieć nie tylko język naszego klienta, ale również bliską mu specyfikę kulturową, zwyczaje, regionalne i narodowe zróżnicowania, a co za tym idzie, jego autentyczne potrzeby. Wszystkie te elementy wraz z najwyższą życzliwością naszego personelu gwarantują klientom stały i wysoki poziom usług na całym świecie.
Chcesz skontaktować się bezpośrednio z nami? Dane kontaktowe znajdziesz tutaj:

Sample Travel GmbH
Lufthansa City Center
Sample Street1
11200 Sample city
Tel: +49 69 – 55 25 50 0
Fax: +49 69 – 55 25 50 55
www.lcc-sampletravel.com
EMAIL:contact@sampletravel.com